REFERENCE

Přemýšlíte o tom, zda jsem pro Vás vhodný psycholog?

Odpověď Vám nejlépe přinese osobní setkání. Jsem ráda, že na tomto místě se s Vámi mohu podělit o některé zkušenosti mých klientů se mnou tak, jak mi napsali. Samozřejmě soukromé detaily jsou vypuštěny.

8.10.2010 – z emailu

Dobrý den paní Štěpánková.
Chci Vám poděkovat za vaší pomoc při řešení našeho manželského rozhozeného vztahu. Zdá se, že je vše na dobré cestě, ale týden je asi krátká doba na to abychom to dokázali posoudit. Každopádně bych se s vámi chtěl ještě někdy sejít, nevím jestli sám nebo i s manželkou.
Zatím moc děkuji a přejí hezký den.
S pozdravem
Šimon

16.9.2010 – z emailu

Dobrý den,
touto cetou bych ještě jednou chtěla moc poděkovat za vše co jste pro mne udělala.Procházela jsem si hodně špatným obdobím – manželova nevěra a rozvod. Nebyla jsme na rozvod připravená,neměla jsme sílu jít dál.Po setkání s Vámi jsem dostala velkou sílu jít dál a postavit se ke všemu čelem,vyrovnat se s rozvodem a problémy s ním spojené.Dávala jsem stále jen vinu sama sobě, ale díky Vám jem našla sílu věřit sama sobě a.....
Paní Radano,jste skvělé a perfektní terapeutka,nikdy na Vás nezapomenu a děkuji moc za tu sílu kterou mám jen díky Vám. Po rozvodu jsou stále problémy s bývalým manželem,tak bych byla ráda kdybych mohla zase přijít a vypovídat se,vím že jsme upovídaná ale jste jediná, komu věřím a kdo mi moc pomohl.....
Jana V.
p.s.: pokud z toho budete něco chtít použít jako referenci – můžete
Jana

2.8.2010 – z emailu

… díky za příjemné setkání i terapii…
David

25.8.2010 – z emailu

Dobry den p. Radana,
Posielam Vam pozdravik a v prilohe aj par fotiek z krasnej dovolenky na … Stravila som tam uzasne 2 tyzdne, pocas ktorych som si neskutocne odpocinula a nacerpala silu do dalsich dni.
Momentalne sa mam uz lepsie. Som opat v praci a ..... Dufam ze to bude uz len lepsie…
Ja Vam kazdopadne velmi dakujem za Vas cas, velmi ste mi pomohola v tych tazkych chvilach a aj vdaka Vam sa dokazem opat usmiat a verit ze ma caka este vela peknych dni......
S pozdravom Janka

10.7.2010 – z emailu

Děkuji,
ke včerejšku:
ten peníz ode mne pro Vás byl zatraceně zasloužený, opravdu by mě zajímalo, co děláte sama se sebou, abyste takovéhle věci přestála bez úhony klidná třičtvrtěhodinka ve vlaku byla milá, ještě jsem si ledascos v sobě dorovnala
tak nějak mi došlo, že tu ženskou, kterou jste proti mě posadila (v zrcadle), nemám nijak moc ráda. A že se musí dost snažit, abych s ní byla spokojená mohla bych se u Vás časem zase ukázat?
H.Š.

18.6.2010 – z emailu

Dobrý den, paní Štěpánková,
chtěla bych vám poděkovat za dobrou radu, vstřícnost a ochotu, když jsem si dovolila vám v sobotu zavolat a svěřit se s problémem v zaměstnání ohledně těch..... Měla jsem opravdu strach, tři dny nespala, nejedla, zvracela kvůli té události. Ale nakonec to snad dobře dopadlo (musím zaklepat:). Vaše rada, abych ....., byla jedinečná.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji jen to nejlepší.
Hanka

17.6.2010 – z emailu

Ještě jednou děkuji za Váš zájem o mne. Na dnešek jsem spala docela dobře. Pokud by se předvčerejší noc ještě opakovala, ozvu se. Ale raději Vás uvidím a uslyším až za 14 dní, to bude znamenat, že je to dobré.

8.5.2010 – z emailu

Dobrý den,
včera jsem byla u Vás v poradně a musím říci i když jsem si to nemyslela, tak jste mi určitě trochu pomohla. Jen bych Vás chtěla poprosit o ty slíbené odkazy.
Děkuji s pozdravem
Lucie